شرکت دانش بنیان اسپاد آمادگی دارد تا تمامی مشکلات و سیستم های قدیمی و کم بازده شما را با سیستم های به روز و بازوهای رباتیک پیشرفته مطابق با نیاز شما طراحی و جایگزین نماید چرا که بازو ربات میتواند با بیشترین بازده انعطاف بالا و سرع ترین زمان ممکن نیاز های شما را رفع نماید .

محصول دانش بنیان شرکت اسپاد بازو ربات می باشد و با بیش از نیم دهه تجربه متشکل از تیم فنی و متخصص در صنعت توانسته نیاز های صنایع مختلف را برطرف نماید .

همینطور تاکنون دانشگاه های مختلف نیز از بازوهای رباتیکی شرکت اسپاد جهت انجام تحقیقات و پژوهش های پیشرفته خود استفاده می نمایند 

 

چطور سفارش دهیم ؟

مشتریان گرامی جهت طرح مشکل و رفع نیاز خود میتوانید از قسمت تماس با ما فرم مربوطه را تکمیل و اطلاعات خود را وارد نمایید پس از آن کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و اطلاعات تکمیلی را از شما دریافت می کنند . 

پس از آن با طراحی اولیه و ارایه دمو و انیمیشن ابتدایی نحوه حل مشکل و طراحی اولیه به حضورتان اعلام میگردد و پس از تایید توسط مشتری ، طراحی و برآورد هزینه و اعلام زمان اجرا اعلام می گردد .

همچنین دانشگاه و موسسات دولتی نیز می توانید برای سفارش از طریق سایت نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران نیز مراجعه نمایند و از تخفیفات ویژه معاونت علمی بهره مند گردد جهت سفارش اینجا را کلیک نمایید .

هزینه  ساخت ربات ؟

هزینه ساخت بازو ربات بر حسب نوع ربات و مکانیزم انتخابی و با توجه به شرایط  خاص و نیاز شما برآورد می گردد و همیشه سعی می گردد تا با انتخاب بهینه ترین روش و مکانیزم مناسبی طراحی گردد و هزینه کمتری به دنبال داشته باشد . 
مشتریان دولتی میتوانند از طریق سایت نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی سفارش خود را ثبت نمایند و مشتریان خصوصی نیز می توانند از تسهیلات لیزینگ محصولات دانش بنیان که شرایط و نحوه استفاده آن در اینجا شرح داده شده است استفاده نمایند .

مشتریان ؟

برخی ار مشتریان ما عبارتند از : 

هلدینگ تی تک ( تیپاکس ) ، نخ الوان توس ، جوجه مشهد ، دانشگاه اصفهان ، دانشگاه پیام نور ، دانشگاه تربت حیدریه ، شرکت نانوشات ، رادمان صنعت ، دانشگاه حکیم سبزواری ، مراکز  فنی و حرفه ای ، سینا حمد آریا ، ریخته گری راه ابریشم (هلدینگ چینی ) و … می باشد .

گارانتی و خدمات پس از فروش ؟

تمامی تولیدات  و محصولات شرکت اسپاد دارای یک سال گارانتی و  ۵ سال خدمات پس از فروش دارند . بنابراین مشتریان گرامی نگرانی بابت خدمات پس از فروش و قطعات یدکی آن نخواهند داشت و جز وظایف و مسئولیت های همیشگی ما می باشد .