دیگر از روش های سنتی همانند چاپ بنر و رنگ آمیزی و … استفاده تکنید

با استفاده از دستگاه لوگو پروژکتور اسپاد میتوانید تصاویرشعارها ولوگو های خود را در ابعاد بزرگ و با کیفیت بالا استفاده نمایید و هر زمان نیز خواستید تصاویر دستگاه را با کمترین هزینه و به اسانی تعویض نمایید  

میتوانید با کمترین هزینه بیشترین کیفیت و بزرگتر و به روز تر دیده شوید و تمام شعارهای تبلیغاتی خود را به نمایش عموم در آورید .

از دستگاه لوگو پروژکتور اسپاد می توانید در نمایشگاه ها ، دیوارهای بزرگ ، کف خیابان و… استفاده نمایید 

دستگاه لوگو پرژکتور اسپاد قابلیت نمایش ۵ تصویر تمام رنگی با افکت های مختلف به صورت hd را دارا می باشد . جهت سفارش محصول بر روی لینک زیر کلیک نمایید .

قبل
بعد

ویژگی های دستگاه لوگو پروژکتور

دستگاه لوگو پروژکتور اسپاد در دو مدل فضای داخلی و فضای خارجی استفاده می شود به گونه ای که در فضای داخلی برخلاف نمونه های مشابه هیچ گونه فن خنک کننده  استفاده نشده تا بدون مزاحمت و سر و صدای اضافی عملکرد بهتری داشته باشد.

در نمونه های outdoor دستگاه دارای فن خنک کننده و نیز فیلتر هوای مخصوص می باشد که برخلاف نمونه های مشابه اجازه ورود گرد و خاک به دستگاه را نمی دهد و از پایین آمدن کیفیت تصاویر می کاهد.

همچنین در هر دو مدل نیازی به هیچ تمیز کاری  لنز و… نمی باشد .

۱- قابلیت نمایش ۵ تصویر تمام رنگی و HD

2- در دو مدل فن دار و بدون فنی مناسب برای محیط های داخلی و بیرونی 

۳- دارای ریموت کنترل

۴- دارای فیلتر و عدم کثیف شدن و لکه بر روی شیشه ها و لنز ها 

۵- دارای افکت های مختلف

۶- ضد آب  

۷- دارای لنز وریفوکال

۸- قابلیت نمایش تصاویر از فاضله حداکثر ۳۰ متر با اندازه تصویر ۱۲ متر بدون کاهش کیفیت 

۹ – دارای یک سال گارانتی 

۱- قابل نمایش بر روی دیوار ، کف و …

۲- قابل استفاده در نمایشگاه ها و سمینارها و…

۳- قابلیت استفاده به عنوان تجهیز ترافیکی و نمایش علائم مختلف

۴- قابل استفاده در کافی شاپ ها ورستوران ها جهت نمایش منو و…

۵- و….

کاربرد دستگاه لوگو پروژکتور

از دستگاه لوگو پروژکتور اسپاد می توان در نمایشگاه ها بر کف ، یا به عنوان تابلوهای ترافیکی و یا تبلیغ بر روی دیوار استفاده نمود و از فواصل دور می توان تبلیغات خود را به معرض دید عموم در آورید.

از دستگاه لوگو پروژکتور میتوان در  کافی شاپ ها و رستوران ها جهت نمایش منوهای خود استفاده نمایید . شرکت اسپاد از دستاه لوگو پروژکتور خود در نمایشگاه ها کف خیابان و یا بر روی دیوار و همچنین به عنوان سرعتگیر مجازی در محور بجنورد مشهد استفاده نموده و مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفته است  .