در این بخش بخشی پروژه ها و مشتریانی محترمی که از محصولات و خدمات شرکت دانش بنیان اسپاد استفاده نموده اند معرفی می‌گردند. امید است به زودی شما نیز از مشتریان شرکت دانش بنیان اسپاد باشید و از محصولات و خدمات این شرکت بهره مند گردید.


پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان
دانشگاه محقق اردبیلی 
پارک علم وفناوری زاهدان جهت راه اندازی آزمایشگاه تخصصی رباتیک بازوی ربات Scara s200 را در سال ۱۴۰۱ خریداری نموده است
دانشگاه محقق اردبیلی برای بار دوم بازوی ربات spad s100 plus به همراه اونگ هوایی در سال ۱۴۰۲ از شرکت دانش بنیان اریا صنعت هوشمنند اسپاد خریداری نموده است

دانشگاه صنـــعتی اصفهان

دانشگاه شهید باهنر شـــیراز

دانشگاه صنعتی اصفهان در سال ۱۴۰۰ مسئولیت تجهیز آزمایشگاه رباتیک خود را بر عهده شرکت دانش بنیان اسپاد نموده است. که این مهم نیز نشان از اعتماد این مجموعه به توان شرکت اسپاد می باشد. این دانشگاه با خرید ۵ عدد بازوی Spad S100 ازمایشگاه رباتیک خود را تجهیز نموده است.
دانشگاه فنی و حرفه ای شهید باهنر شیراز با خرید بازوی ربات Scara S100 از شرکت یکی از مشتریان جدید ما در سال ۱۴۰۰ می باشد.

دانشگاه تربت حیدریه

دانشگاه اصفهان

دانشگاه دولتی تربت حیدریه به عنوان یکی از مشتریان قدیمی شرکت اسپاد که از محصولات این شرکت در سال های گذشته استفاده نموده است. با خرید مجدد از این شرکت رضایت مندی خود از محصولات ما نشان داده است.
دانشگاه اصفهان با خرید مجدد خود از شرکت دانش بنیان اسپاد بار دیگر اعتماد خود به محصولات این شرکت را نشان داد. دانشگاه اصفهان برای سفارش دوم خود بازوی رباتیک Scara S100 را انتخاب نمود.

دانشگاه شهید خدادادی بندر انزلی

دانشگاه فسا شیراز

آموزشکده فنی و حرفه ای شهید خدادادی انزلی با خرید بازوی ربات spad s200 یکی دیگر از مشتریان شرکت دانش بنیان اسپاد می‌باشد. بازوی ربات spad s200 با قابلیت های بسیار نیاز دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور را به طور کامل پاسخ می‌دهد.
دانشگاه دولتی فسا شیراز با خرید دو عدد بازوی ربات جهت انجام امور کنترلی و بستن لوپ های کنترلی مختلف در مدهای موقعیت و گشتاور و… یک دیگر از مشتریان شرکت دانش بنیان اسپاد می‌باشد که این اعتماد را به مجموعه اسپاد داشته است.

دانشگاه صنعتی ارومیه

دانشگاه یــــزد

دانشگاه صنعتی ارومیه به عنوان یکی از مشتریان شرکت دانش بنیان اسپاد دو عدد بازوی ربات Delta S300 و Spad S100  را در سال ۱۳۹۹ جهت تجهیز آزمایشگاه خود خریداری نموده است.
دانشگاه یزد با خرید بازوی ربات مدل delta s300 این افتخار و اعتماد را به مجموعه شرکت دانش بنیان اسپاد نموده اند تا بتوانیم محصول مناسب دیگری را به عنوان محصول ایرانی در اختیار دانشجویان و دانشگاهیان عزیز قرار دهیم.

شرکت تی تک (هلدینگ تیپاکس)

دانشگاه محقق اردبیلی

شرکت توسعه تراکنش یکپارچه کارور (تی تک ) به عنوان عضوی از هلدینگ تیپاکس سفارشی جهت  طراحی و ساخت بازوی ربات تخلیه بار رومیزی به شرکت دانش بنیان اسپاد ارایه نموده است. مفتخریم که توانسته ایم نیاز مشتریان عزیز و گرانقدر خود را رفع نماییم.
دانشگاه محقق اردبیلی جهت تجهیز آزمایشگاه کنترل و رباتیک دانشکده مهندسی خود بازوی ربات مدل Spad S100 را خریداری نموده است. این خرید از طریق سایت نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران صورت گرفته است.

دانشگاه تربت حیدریه

دانشگاه اصفهان

دانشگاه تربت حیدریه جهت تجهیز ازمایشگاه مکانیک خود یکی دیگر از بازوهای ربات شرکت دانش بنیان اسپاد را خریداری و مورد استفاده قرارداده است.دانشگاه تربت حیدریه جهت تجهیز ازمایشگاه مکانیک خود یکی دیگر از بازوهای ربات شرکت دانش بنیان اسپاد را خریداری و مورد استفاده قرارداده است.
دانشگاه اصفهان یکی دیگر از مشتریان شرکت دانش بنیان اسپاد با خرید بازوی ربات دیگر جهت تجهیز آزمایشگاه رباتیک دانشکده کامپیوتر خود این اعتماد را به مجموعه اسپاد نموده است.

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان شمال

شرکت سینا حمد آریا

اشرکت اریا صنعت هوشمند اسپاد افتخار این را داشته است که برای اولین بار در کشور سیستم هوشمند عابر پیاده را اجرا نماید و با باز خورد مثبت این طرح در چندین نقطه دیگر کشور نیز آن را اجرا کند. شایان ذکر است این طرح در سال ۱۳۹۴ تاکنون در کشور اجرا گردیده است. که موجبات کاهش تصادفات در منطقه شده است .  همچنین از دیگر پروژه های دیگر شرکت با این سازمان سرعتگیر مجازی هوشمند می باشد که این پروژه نیز برای اولین بار در محور باباامان خراسان شمالی اجرا گردیده و موفق شده است به عنوان طرح برگزیده همایش معتبر Gulf Traffic انتخاب گردد.
شرکت سینا حمد آریا تولید کننده انواع تخت های بیمارستانی و یکی از شرکت های پیشرو در این صنعت بخشی از طراحی و تولید برد های الکترونیکی خود را به طور انبوه به شرکت دانش بنیان آریا صنعت هوشمند اسپاد واگذار نموده است.

دانشگاه حکیم سبزواری

دانشگاه پیام نور مشهد

دانشکاه حکیم سبزواری با خرید بازوی ربات Scara S100  جهت تجهیز آزمایشگاه رباتیک و مکانیک خود یکی دیگر از مشتریان شرکت دانش بنیان اسپاد می باشد.
دانشگاه پیام نور مشهد در سال ۱۳۹۷ با خرید یکی دیگر از بازوهای ربات شرکت دانش بنیان اسپاد یکی دیگر از مشتریان شرکت اسپاد می باشد.