نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تاریخ ۲۵ آذرماه لغایت ۲۹ آذرماه در محل نمایشگاه بین المللی برگرار گردید .
شرکت دانش بنیان اسپاد با حضور در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و ارایه محصولات با کیفیت میزبان علاقه مندان می باشد.
شایان ذکر است در این نمایشگاه با سطح بندی محصولات براساس کیفیت و دقت و … بخشی از هزینه دستگاه توسط معاونت به عنوان حمایت پرداخت می گردد و مشتریان دولتی اعم از دانشگاه ها مشمول این حمایت میگردد .
میزان حمایت معاونت علمی از محصولات براساس سطح فناوری صورت می پذیرد که براین اساس شرکت دانش بنیان اسپاد به عنوان یکی از تولید کنندگان برگزیده در زمینه بازوی ربات و رباتیک ، در سطح دوم قرار گرفته است که در میان سایر تولید کنندگان در این شاخه بالاترین حمایت را دریافت نموده است . 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز سفارش محصولات از نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران اینجا کلیک نمایید .
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر محصولات نیز میتوانید از قسمت محصولات در بالای سایت انواع 
محصولات شرکت را مشاهده نمایید .

شرکت اسپاد آمادگی دارد تا با تجهیز آزمایشگاه های رباتیک سال ها تجربه خود را در زمینه تولید بازوی ربات در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد به گونه ای که بتوان تمام مباحث مربوط به رباتیکی را همراه با محصولات با کیفیت تولیدی شرکت همانند مباحث سینماتیک مستقیم ، معکوس ، معادله مسیر ، کنترل ربات و… را به صورت کاملا عملی آموخت . 

محصولات شرکت دارای یک سال گارانتی می باشد و همینطور همراه با محصولات دستور کار آزمایشگاه و آموزش کار با دستگاه به ضورت حضوری خدمت مشتریان گرامی ارایه می گردد.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *