شرکت آریا صنعت هوشمند

اسپاد

 

شرکت دانش بنیان آریا صنعت هوشمند اسپاد با تیمی مجرب فعالیت خود را در زمینه ساخت وتولید بازوهای ربات و تولید ربات با قابلیت آموزشی و صنعتی آغاز نموده است شرکت اسپاد در سال ۱۳۹۶ توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری موفق به اخذ مجوز دانش بنیان گردیده است و تاکنون توانسته ضمن تولید بازوی ربات و همچنین ربات های مختلف با کاربرد های آموزشی برای اولین بار برای دانشگاه های کشور و نیز صنعت سهم ویژه در تولید این علم پیشرفته داشته باشد  .

از دیگر محصولات شرکت دانش بنیان اسپاد می توان به تولید دستگاه لوگوپروژکتور با کیفیت HD برای اولین بار در کشور ، ساخت برد های هوشمند (Iot) وتولید بردهای آموزشی آردینو برای اولین بار در کشور  اشاره نمود و همچنین از پروژه های اجرا شده توسط شرکت اسپاد می توان به راه اندازی اولین سامانه هوشمند عابر پیاده در کشور در محور سبزوار – بجنورد اشاره کرد.

همچنین به راه اندازی اولین سرعتگیر مجازی هوشمند در کشور در محور بجنورد – مشهد به عنوان بخشی از فعالیت های شرکت اشاره نمود.

شرکت دانش بنیان اسپاد با تیمی متخصص و توانمند آمادگی خود را  جهت اجرای ایده های شما و یا اتوماسیون و رباتیکی کردن خطوط تولید شما اعلام می دارد. همچنین میتوانید مدارت و نیاز های خود را با ما در میان گذاشته تا با بهترین کیفیت از طراحی تا تولید در کنار شما عزیزان باشیم برای تماس با ما کلیک نمایید

آماده شنیدن سوالات ، نظرات و پیشنهادات شما هستیم

در اینستاگرام دنبال کنید