شرکت دانش بنیان اسپاد آمادگی دارد تا تمامی مشکلات و سیستم های قدیمی و کم بازده شما را با سیستم های به روز و بازوهای رباتیک پیشرفته مطابق با نیاز شما طراحی و جایگزین نماید چرا که بازو ربات میتواند با بیشترین بازده انعطاف بالا و اسرع ترین زمان ممکن نیاز های شما را رفع نماید.

محصول دانش بنیان شرکت اسپاد بازو ربات می باشد و با بیش از نیم دهه تجربه متشکل از تیم فنی و متخصص در صنعت توانسته نیاز های صنایع مختلف را برطرف نماید .

چطور سفارش دهیم ؟

  • مشتریان گرامی جهت طرح مشکل و رفع نیاز خود میتوانید از قسمت تماس با ما فرم مربوطه را تکمیل و اطلاعات خود را وارد نمایید پس از آن کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و اطلاعات تکمیلی را از شما دریافت می کنند .

  • پس از آن با طراحی اولیه و ارایه دمو و انیمیشن ابتدایی نحوه حل مشکل و طراحی اولیه به حضورتان اعلام میگردد و پس از تایید توسط مشتری ، طراحی و برآورد هزینه و اعلام زمان اجرا اعلام می گردد .

  • همچنین دانشگاه و موسسات دولتی نیز می توانید برای سفارش از طریق سایت نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران نیز مراجعه نمایند و از تخفیفات ویژه معاونت علمی بهره مند گردد جهت سفارش اینجا را کلیک نمایید.

هزینه ساخت بازو ربات بر حسب نوع ربات و مکانیزم انتخابی و با توجه به شرایط  خاص و نیاز شما برآورد میگردد و همیشه سعی می گردد تا با انتخاب بهینه ترین روش و مکانیزم مناسبی طراحی گردد و هزینه کمتری به دنبال داشته باشد.

مشتریان دولتی میتوانند از طریق سایت نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی سفارش خود را ثبت نمایند و مشتریان خصوصی نیز میتوانند از تسهیلات لیزینگ محصولات دانش بنیان که شرایط و نحوه استفاده آن در اینجا شرح داده شده است استفاده نمایند.

برخی از مشتریان ما عبارتند از : 

هلدینگ تی تک ( تیپاکس ) ، نخ الوان توس ، جوجه مشهد ، دانشگاه اصفهان ، دانشگاه پیام نور ، دانشگاه تربت حیدریه ، شرکت نانوشات ، رادمان صنعت ، دانشگاه حکیم سبزواری ، مراکز  فنی و حرفه ای ، سینا حمد آریا ، ریخته گری راه  ابریشم (هلدینگ چینی ) و… می‌باشند

و خدمات پس از فروش

تمامی تولیدات  و محصولات شرکت اسپاد دارای یک سال گارانتی و  ۵ سال خدمات پس از فروش دارند . بنابراین مشتریان گرامی نگرانی بابت خدمات پس از فروش و قطعات یدکی آن نخواهند داشت و جزو وظایف و مسئولیت های همیشگی ما می باشد.