امروزه استفاده از روش های سـنتی همانند چـــــاپ بنر و رنگ آمیزی و … برای تـــبلیغات قدیمی شده است.

با دستگاه لوگو پــروژکتور اسپاد می‌توان تصـــاویر و انواع لوگو ها را در ابــــعاد بزرگ و با کیفیت بالا استفاده کرد و در صورت تمایل، تصاویر دستگاه را با کمترین هزینه و به آسانی تعویض کرد. 

 

با استفاده از دستگاه لوگو پـروژکتور اسپاد، با کمترین هزینه می توان انواع تصاویر را در نمایشگاه ها ، دیوارهای بـــــزرگ ، کــــف خیــــــابان و… با بالاترین کیــــــفیت به نمایش گذاشت.

دستگاه لوگو پرژکتور اسپاد قابلیت نمایش ۵ تصویر تمام رنگی با افکت های مختلف به صورت hd را دارا می باشد . جهت سفارش محصول بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
۱٫قابلیت نمایش ۵ تصــــویر تمام رنگی و HD
2. در دو مدل فن دار و بدون فنی مناسب برای محیط های داخلی و بیرونی 
۳٫ دارای ریــــموت کــــنترل
۴٫ دارای فیلــــــــتر و عدم کثیف شدن و لکه بر روی شـــــیشه ها و لنز ها 
۵٫ دارای افکت های مختلف
۶٫ ضــــــد آب  
۷٫ دارای لنــــــز وریفــــوکال
۸٫ قابلیت نمایش تصاویر از فاضله حداکثر ۳۰ متر با اندازه تصویر ۱۲ متر بدون کاهش کیفیت 
۹٫ دارای یک سال گــارانتی 
۱٫ قابل نمایش بر روی دیوار ، کف و …
۲٫ قابل استفاده در نمایشگاه ها و سمینارها و…
۳٫ قابلیت استفاده به عنوان تجهیز ترافیکی و نمایش علائم مختلف
۴٫ قابل استفاده در کافی شاپ ها ورستوران ها جهت نمایش منو و…
و….
ویـــژگی های دستـــگاه

 

 

 

 

دستگاه لوگو پروژکتور اســپاد در دو مدل فضــای داخلی و خارجی استفاده می‌شود به گونه ای که در فضای داخلی برخلاف نمونه های مشابه هیچ گونه فن خنـــک کننده ای استفاده نشده است تا بدون مزاحمت و سر و صدای اضافی عملکرد بهتری داشته باشد.

در نمونه های outdoor دستگاه دارای فن خـنک کننده و نیز فیلتر هوای مخـــصوص می‌باشد که برخلاف نمونه های مشابه اجازه ورود گـــرد و خاک به دستگاه را نمی‌دهد و از پایین آمدن کیفیت تصاویر می‌کاهد.

همچنین در هر دو مدل نیازی به هیچ تمیز کاری  لنز و… نمی‌باشد.

تیزر تبلیغاتی دستگاه لوگو پروژکتور
کاربـــرد دستــگاه لوگو پروژکتور

از دستگاه لوگو پروژکتور اسپاد می‌توان در نمایشگاه ها بر کف ، یا به عنوان تابلوهای ترافیکی و یا تبلیغ بر روی دیوار استفاده نمود و از فواصل دور می‌توان تبلیــــــغات خود را به معرض دید عـــــموم گذاشت.

از این دستگاه میتوان در  کافی شاپ ها و رستوران ها جهت نمایش منوهای خود استفاده کرد. شرکت اسپاد از دستگاه لوگو پروژکتور خود در نمایشگاه ها کف خیابان و یا بر روی دیوار و همچنین به عنوان سرعتگیر مجازی در محور بجنورد مشهد استفاده نموده و مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفته است.

پروژه ســـامانه هوشمند عابر پیاده