محصول اول

بازوی ربات Puma SP-5A

بازوی ربات صنعتی  6 درجه آزادی پوما از سری ربات های سری ساخت شرکت اسپاد می باشد. این ربات از لحاظ پارامترهای استاندارد جهانی همچون تکرارپذیری ، سرعت و کیفیت ساخت با نمونه های خارجی برابری می نماید و می تواند متناسب به نیاز مشتری فضای کاری ، وزن جسم قابل حمل و سرعت و شتاب مورد نیاز طراحی و بهینه سازی گردد.این ربات برای کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

sCARAS100

محصول دوم

بازوی ربات Scara S100

ربات اسکارا از سری ربات های سری دارای سه درجه آزادی و برای کار در صفحه مورد استفاده قرار می گیرد. درجه آزادی سوم این ربات می تواند هم به صورت پنوماتیک و هم به صورت بال اسکرو طراحی و ساخته شود. همچنین شرکت دانش بنیان اسپاد متناسب با نیاز مشتری طراحی و انتخاب مدل موتور تغییر داده و بهینه ترین حالت ممکن طراحی و ساخت ربات را انجام خواهد داد.

محصول سوم

بازوی ربات Delta

بازوی ربات دلتا از سری ربات های موازی ساخت شرکت اسپاد می باشد که در ابعاد و فضای کاری ، وزن قابل حمل ، سرعت . شتاب مختلف بسته به نیاز مشتری در دو مدل آموزشی و صنعتی طراحی و ساخته می شود.این ربات به دلیل نوع مکانیزم برای امور صنعتی که نیازمند سرعت بالا می باشد قابل استفاده می باشد.

DELTAS300

محصول چهارم

بازوی ربات spad S100 plus

این ربات با مکانیزم مبتنی بر ربات پوما برای مصارف آموزشی مورد استفاده قرار میگیرد نمر افزار این ربات تحت زبان متلب می باشد که این مهم سبب شده است تا کاربر یتواند تمام کنترلر های مختلف را در مد کنترل گشتاور و موقعیت پیاده سازی و بر روی ربات اجرا نماید همچنین از دیگر ویژگی های این ربات میتوان به پردازش تصویر ، لرنینگ ، سینماتیک مستقیم و معکوس و... اشاره نمود .

محصول پنجم

بازوی ربات spad s100

این ربات مشابه بازوی ربات قبلی می باشد با این تفاوت که تنها امکان پیاده سازی کنترلرهای مختلف  در مد کنترل موقعیت وجود دارد همچنین در این ربات سایر قابلیت های ربات ها وجود دارد و میتواند محصول مناسبی برای استفاده در آزمایشگاه های دانشگاه ها باشد.

محصول ششم

بازوی ربات spad S200

بازوی ربات spad s200 محصول دیگری از شرکت دانش بنیان اسپاد می باشد که می تواند جهت مصارف آموزشی و نمیه صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. این محصول مبتنی بر مکانیزم ربات اسکارا طراحی وساخته شده است و دارای رابط کاربری تحت زبان متلب می باشد که می تواند پاسخگوی نیازهای در زمینه های تحقیقاتی و آموزشی کاربران قرار گیرد از جمله ویژگی های این ربات می توان به پردازش تصویر ، سینماتیک مستقیم و معکوس و... اشاره نمود.

محصول هفتم

برد آردینو UNO

برد آردینو UNO محصول مهندسی معکوس و کاملا مطابق با نمونه اصلی می باشد و می تواند با نرم افزار آردینو و تمامی کتابخانه های موجود در این زمینه ارتباط بر قرار کرده و دستورات شما را به راحتی اجرا نمود از ویژگی های این برد تغییر سوکت پروگرم برد به سوکت میکرو usb می باشد و از نظر کیفیت با نموه اصلی برابری می نماید .

جهت ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید همچنین جهت استفاده از طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان نیز بر روی گزینه لیزینگ کلیک نمایید